Set OPTIMAL - vibračná lišta ENAR HURACAN H

Sada motorovej vibračnej jednotky ENAR HURACAN H a hliníkového profilu je určená pre náročné plošné zhutňovanie betónu. Motor: Honda GX35. Výkon: 1,6 k; Počet vibrácií: 9 500 /min.; Odstredivá sila: 2 000 N; Hliníkový profil 2 m; Hmotnosť setu: 20,4 kg.
  • Hmotnosť: 20,40 kg
Availability: In Stock
1 573,56 € s DPH 1 692 € s DPH
1 311,30 € bez DPH

Set OPTIMAL - vibračná lišta ENAR HURACAN H

 

Vibračná jednotka ENAR HURACAN H: 

Vibračná jednotka HURACAN H od firmy ENAR je vyhotovená na každodenné náročné používanie na stavbách alebo pri prácach s betónom, kde je dôležitá kvalita výsledného povrchu. Má plne sklápateľné rukoväte pre lepšie uskladnenie a premiestňovanie. Rukoväte sú zároveň antivibračné, čo zabezpečuje väčší komfort obsluhujúcej osoby. HNáročné nasadenie zvláda aj vďaka motoru Honda GX35 4 st a výkonom 1,6 koní. Tento výkon zabezpečuje frekvenciu vibrácií až 9 500 za minútu. Motor je umiestnený vyššie v konštrukcii, ako pri iných modeloch. Tým je lepšie chránený voči striekajúcej vode alebo betónu.

Hliníkový profil 

Tieto profily sú testované na tvarovú pevnosť. Profil je vyrobený zo špeciálnej a pevnej zliatiny hliníka. Dĺžka tohto profilu je 2 m s hmotnosťou 8,2 kgŠírka profilu je 200 mm

 

Balenie obsahuje vibračnú jednotku ENAR HURACAN H a hliníkový profil s dĺžkou 2 m.

 

Video:

Súbory na stiahnutie

Informácie o technických charakteristikách, dodávke, krajine výroby, a vzhľade tovaru slúžia len na informačné účely a sú založené na najnovších informáciách dostupných v čase uverejnenia.

Customer Reviews

Write A Review

Menu