Benzínová vibračná jednotka ENAR HURACAN H

Motorová vibračná jednotka určená pre náročné plošné zhutňovanie betónu. Motor: Honda GX35. Výkon: 1,6 k; Počet vibrácií: 9 500 /min.; Odstredivá sila: 2 000 N; Hmotnosť: 12,2 kg; C: 348801
  • Hmotnosť: 12,20 kg
  • Obj.číslo: 348801
  • EAN: 8435294307337
Availability: In Stock
1 299,60 € s DPH 1 368 € s DPH
1 083 € bez DPH

Popis vibračnej jednotky ENAR HURACAN H:

Vibračná jednotka ENAR HURACAN H je výkonná benzínová sťahovacia jednotka určená pre plošné hutnenie betónových zmesí. Náročné nasadenie zvláda aj vďaka motoru Honda GX35 4 st a výkonom 1,6 koní. Tento výkon zabezpečuje frekvenciu vibrácií až 9 500 za minútu. Oproti elektrickým jednotkám má výhodu v tom, že nie je potrebný zdroj elektrickej energie a pripojenie pomocou elektrického kábla. Motor je umiestnený vyššie v konštrukcii, ako pri iných modeloch. Tým je lepšie chránený voči striekajúcej vode alebo betónu.

Jednotka má sklopiteľné rukoväte pre lepšie uskladnenie a lepší transport, rukoväte sú zároveň antivibračné pre lepší výkon pri dlhodobej práci. Jednotka obsahuje dva excentre, čo umožňuje presnejšie nastavenie sily v troch úrovniach podľa veľkosti lišty a hrúbky betónu. Tieto detaily prispievajú k lepšej ovládateľnosti a dosiahnutiu výborne uhladeného betónu aj pri dlhodobej práci. Vďaka nízkej hmotnosti a ľahkej manipulácií ju môže obsluhovať jedna osoba. Pre jednotku HURACAN H sú vhodné lišty s dĺžkou od 2 do 5 m.

 

Balenie obsahuje len vibračnú jednotku. Plávajúcu lištu (hliníkový profil) rôznej dĺžky je potrebné dokúpiť zvlášť.

Technické parametre: 

Výrobca: ENAR
Motor: Honda GX35 4 st 
Výkon: 1,6 k
Palivo: Bezolovnatý benzín
Objem nádrže: 0,7 l
Štartovanie: manuálne
Max. odstredivá sila: 2 000 N 
Počet vibrácií: 9 500/min.
Hmotnosť: 12,2 kg

 

Katalóg:                                                                                                                                                     

Katalóg HURACAN ENAR

 

Užívateľská príručka:

užívateľská príručka HURACAN ENAR

 

 

 

 

 

 

 

 

Video:

Súbory na stiahnutie

Informácie o technických charakteristikách, dodávke, krajine výroby, a vzhľade tovaru slúžia len na informačné účely a sú založené na najnovších informáciách dostupných v čase uverejnenia.

Customer Reviews

Write A Review

Menu