Set OPTIMAL - vibračná lišta ENAR TORNADO H

Sada motorovej vibračnej jednotky ENAR TORNADO H a hliníkového profilu je určená pre plošné zhutňovanie betónu. Motor: Honda GX25. Výkon: 1,1 k; Počet vibrácií: 9 000 /min.; Odstredivá sila: 1 500 N; Hliníkový profil 2 m; Hmotnosť setu: 15,9 kg
  • Hmotnosť: 15,90 kg
Availability: In Stock
1 312,42 € s DPH 1 411,20 € s DPH
1 093,68 € bez DPH

Set OPTIMAL - vibračná lišta ENAR TORNADO H

 

Vibračná jednotka ENAR TORNADO H:

Vibračná jednotka TORNADO H od firmy ENAR má motor Honda GX25 4 st s výkonom 1,1 koní. Motor vyvinie frekvenciu vibrovania až 9 000 /min. Vďaka svojej odstredivej sile zabezpečuje perfektný povrch bez ohľadu na druh betónu. Vibračná jednotka je vybavená silentblokmi, ktoré tlmia vibrácie a v dvoch smeroch nastaviteľnými rukoväťami. Tieto detaily prispievajú k lepšej ovládateľnosti a dosiahnutiu výborne uhladeného betónu aj pri dlhodobej práci.

Hliníkový profil:

Tieto profily sú testované na tvarovú pevnosť. Profil je vyrobený zo špeciálnej a pevnej zliatiny hliníka. Dĺžka tohto profilu je 2 m s hmotnosťou 6,2 kg. Profil je tvaru písmena L. Šírka profilu je 200 mm.

 

Balenie obsahuje vibračnú jednotku ENAR TORNADO H a hliníkový profil s dĺžkou 2 m.

 

Video:

 

 

 

Súbory na stiahnutie

Informácie o technických charakteristikách, dodávke, krajine výroby, a vzhľade tovaru slúžia len na informačné účely a sú založené na najnovších informáciách dostupných v čase uverejnenia.

Customer Reviews

Write A Review

Menu