Články

Všetko o nákupe

 

Originálny tovar
Všetky naše produkty sú originálneho pôvodu, za to ručíme svojím menom.

 

Objednanie tovaru 
Väčšinu tovaru sa snažíme držať skladom. Avšak pri výbere viacerých produktov sa dodacia doba vždy odvíja od najdlhšej doby dodania každého produktu. Predpokladanú dobu dodania si môžete overiť na našej e-mailovej adrese: info@vibrotech.sk.

 

Priebeh objednávky
O stave objednávky Vás budeme priebežne informovať telefonicky alebo e-mailom. Po odovzdaní objednávky prepravnej spoločnosti Vám zašleme e-mail so sledovacím číslom, pomocou ktorého môžete vidieť, kde sa Vaša objednávka nachádza. Kuriér Vás bude vždy dopredu telefonicky kontaktovať o čase doručenia objednávky.

 

Doba dodania od uskutočnenia objednávky
Produkty, ktoré máme skladom sa snažíme odoslať ešte v deň prijatia objednávky, ak je to možné. Inak ich odosielame v nasledujúci pracovný deň. V tom prípade je doba dodania závislá od zvoleného spôsobu dopravy. V prípade produktov, ktoré nie sú skladom, Vás o predpokladanom termíne dodania budeme informovať.

 

Storno objednávky
Objednávku je možné u nás vrátiť do 14 dní od prevzatia tovaru, avšak je potrebné objednávku prebrať. Storno objednávky je možné kým ju nepreberiete na pošte/ osobne alebo neprevezmete u kuriéra. Bližšie informácie v obchodných podmienkach.

 

Doprava  

Dopravu zabezpečuje v rámci Slovenska a ČR - spoločnosť UPS 

Objednávka do 150 € s DPH (vrátane) – cena je stanovená podľa cenníka prepravnej spoločnosti

                  nad 150 € - doprava ZDARMA.

 

Cena dopravy do ČR - kuriérom na dobierku - 18,- € vrátane DPH.

 

Platba

Zaplatiť za Vašu objednávku je možné na dobierku na pošte alebo kuriérovi pri prevzatí objednávky, alebo prevodom/vkladom sumy na bankový účet predávajúceho č. SK68 0200 0000 0026 8761 8657. 

 

Balné

U nás balné neúčtujeme.

 

Výmena alebo vrátenie tovaru

Ak Vám zakúpený tovar nebude vyhovovať je potrebné nám to oznámiť na našu e-mailovú adresu a nepoužitý tovar do 14 dní vrátiť (viac v časti Obchodné podmienky) na adresu:

 

AZING s.r.o.
Areál Stavebné Bytové Družstvo
Nográdyho 24
960 01 Zvolen


Na vytlačenú faktúru alebo do e-mailu treba napísať číslo Vášho účtu, kam máme danú sumu zaslať.

 

Reklamácia

Pokiaľ pri preberaní tovaru zistíte poškodenie na obale, skontrolujte kompletnosť zásielky, prípadne skontrolujte neporušenosť tovaru. Ak je tovar mechanicky poškodený, zásielku nepreberajte a vypíšte s prepravcom Protokol o škode. Zároveň Vás žiadame o zaslanie informačného emailu na obchod@azing.sk, aby sme sa o tejto skutočnosti dozvedeli čo najskôr a mohli ju následne riešiť. Následne Vás budeme kontaktovať o ďalšom postupe.

Ak zistíte poškodenie až po prebratí tovaru, oznámte nám túto skutočnosť prostredníctvom formulára, ktorý vyplňte a pošlite spolu s tovarom do 48 hodín. 

 

Pokiaľ sa na Vašom výrobku vyskytla chyba v záručnej dobe, na ktorú sa vzťahuje záruka, vyplňte formulár a vyplnený nám ho pošlite na našu adresu. Nezabudnite na všetky potrebné doklady, ktoré sú nevyhnutné pre spracovanie a vyriešenie Vašej reklamácie – originál faktúradoklad o zaplatenízáručný listformulár. Prosíme Vás, tovar zasielajte čistý! Po obdržaní zásielky bude reklamácia spracovaná a najneskôr do 30 dní od prijatia reklamácie dostanete písomné stanovisko o výsledku. Podrobnejšie informácie nájdete v časti Reklamácie.

Menu