Set MINI - ponorný vibrátor ENAR AVMU

Set ponorného vibrátora od firmy ENAR - pohonná jednotka AVMU, ohybný hriadeľ TAXE 2 m, vibračná hlavica AX 25 (25 mm). Za zvýhodnenú cenu.
  • Hmotnosť: 12,50 kg
Availability: In Stock
608,22 € s DPH 654 € s DPH
506,85 € bez DPH

Set MINI ponorný vibrátor ENAR AVMU

 

Pohonná jednotka: 

AVMU pohonná jednotka od firmy ENAR je jednofázový elektromotor s príkonom 2 300 W (3Hp) určený pre profesionálne použitie. Silný motor s odolným hriadeľom zabezpečujú až 18 000 otáčok za minútu, ktoré sa ďalej cez ohybný hriadeľ prenášajú do vibračnej hlavice s priemerom 25 mm. V tejto kombinácii dokáže zabezpečiť zhutnenie 10 m3 betónovej zmesi za hodinu. Manipulácia s jednotkou je jednoduchšia vďaka váhe len 4,5 kg, ramennému popruhu a rukoväti, ktorá "padne" do ruky. Napájanie motora je 230 V ~ 50 Hz. AVMU má zosilnený kábel, ktorý je integrovaný do rukoväte. Celá pohonná jednotka je chránená proti nárazom vďaka odolnému krytu. Dvojité tesnenie zabezpečuje dokonalé chránenie motora aj pred striekajúcou vodou, vypínač spĺňa certifikát IP44. Vzduchový filter chráni jednotku pred prachom.

 

Ohybný hriadeľ:

Ohybný hriadeľ TAXE je nevyhnutnou súčasťou ponorných vibratorov. Je odolný voči nečistotám a pôsobeniu olejov. Jeho pripojenie k pohonnej jednotke je veľmi jednoduché pomocou rýchlospojky. Dĺžka tohto hriadeľa je 2 m s hmotnosťou 3,5 kg. je vyrobený z oceľovej sieťoviny pre zaistenie dlhej životnosti.

 

Vibračná hlavica:

Vibračná hlavica AX 25 má priemer 25 mm. Hlavica je vyrobená z kvalitnej kalenej ocele, vďaka ktorej vydrží veľké mechanické nárazy. Ložiská v hlavici sú uložené v kalených púzdrach. Hlavica je naplnená mazivom, ktoré vydrží celú životnosť hlavice. Double stop ochrana zabraňuje vstupu nečistôt do hlavice a tým zabraňuje znečisteniu maziva a zadretiu ložísk.

 

Balenie obsahuje pohonnú jednotku AVMU, ohybný hriadeľ s dĺžkou 2 m a vibračnú hlavicu s priemerom 25 mm.

Súbory na stiahnutie

Informácie o technických charakteristikách, dodávke, krajine výroby, a vzhľade tovaru slúžia len na informačné účely a sú založené na najnovších informáciách dostupných v čase uverejnenia.

Customer Reviews

Write A Review

Menu