Set HEAVY - ponorný vibrátor ENAR AVMU

Set ponorného vibrátora od firmy ENAR - pohonná jednotka AVMU, ohybný hriadeľ TAX 5 m, vibračná hlavica AX 58 (58 mm). Za zvýhodnenú cenu.
  • Hmotnosť: 17 kg
Availability: In Stock
694,15 € s DPH 746,40 € s DPH
578,46 € bez DPH

Set HEAVY ponorný vibrátor ENAR AVMU

 

Pohonná jednotka: 

AVMU pohonná jednotka od firmy ENAR je jednofázový elektromotor s príkonom 2 300 W (3Hp) určený pre profesionálne použitie. Silný motor s odolným hriadeľom zabezpečujú až 18 000 otáčok za minútu, ktoré sa ďalej cez ohybný hriadeľ prenášajú do vibračnej hlavice s priemerom 58 mm. Táto kombinácia dokáže zhutniť až 35 m3 betónovej zmesi za hodinu. Manipulácia s jednotkou je jednoduchšia vďaka váhe len 4,5 kg, ramennému popruhu a rukoväti, ktorá "padne" do ruky. Napájanie motora je 230 V ~50 Hz. AVMU má zosilnený kábel, ktorý je integrovaný do rukoväte. Celá pohonná jednotka je chránená proti nárazom vďaka odolnému krytu. Dvojité tesnenie zabezpečuje dokonalé chránenie motora aj pred striekajúcou vodou, vypínač spĺňa certifikát IP44. Vzduchový filter chráni jednotku pred prachom.

 

Ohybný hriadeľ:

Ohybný hriadeľ TAX je nevyhnutnou súčasťou ponorných vibratorov. Je odolný voči nečistotám a pôsobeniu olejov. Jeho pripojenie k pohonnej jednotke je veľmi jednoduché pomocou rýchlospojky. Dĺžka tohto hriadeľa je 5 m s hmotnosťou 7 kg. Je vyrobený z oceľovej sieťoviny pre zaistenie dlhej životnosti.

 

Vibračná hlavica:

Vibračná hlavica AX 58 má priemer 58 mm. Hlavica je vyrobená z kvalitnej kalenej ocele, vďaka ktorej vydrží veľké mechanické nárazy. Ložiská v hlavici sú uložené v kalených púzdrach. Hlavica je naplnená mazivom, ktoré vydrží celú životnosť hlavice. Double stop ochrana  zabraňuje vstupu nečistôt do hlavice a tým zabraňuje znečisteniu maziva a zadretiu ložísk.

 

Balenie obsahuje pohonnú jednotku AVMU, ohybný hriadeľ s dĺžkou 5 m a vibračnú hlavicu s priemerom 58 mm.

Súbory na stiahnutie

Informácie o technických charakteristikách, dodávke, krajine výroby, a vzhľade tovaru slúžia len na informačné účely a sú založené na najnovších informáciách dostupných v čase uverejnenia.

Customer Reviews

Write A Review

Menu