Set HEAVY - ponorný vibrátor ENAR DINGO

Vibračná jednotka ENAR DINGO; Vibračná hlavica: AX 58; Hriadeľ s dĺžkou 5 m.
  • Hmotnosť: 18 kg
Availability: In Stock
736,56 € s DPH 792 € s DPH
613,80 € bez DPH

Set HEAVY ponorný vibrátor DINGO

 

Pohonná jednotka: 

Ponorný vibrátor s jednotkou DINGO od firmy ENAR má výkon 2 300 W (3 Hp). Tento silný motor zabezpečuje až 18 000 ot/min. Takéto otáčky zabezpečujú v kombinácii s vibračnou hlavicou s priemerom 58 mm zhutnenie až 35 m3 betónovej zmesi za hodinu. Napájacie napätie je 230 V. Kryt je 5-krát pevnejší ako pri modeli AVMU. Pohonná jednotka DINGO má dvojitú izoláciu a vystužený kábel na výstupe motora. Dingo obsahuje 3 držadlá po bokoch a jedno zo zadu pre manipuláciu s krátkymi hriadeľmi a prácu vo zvislej polohe. Táto konštrukcia držadiel chráni celý obvod motora pred nárazmi. Nasávanie vzduchu je chránené mriežkou a penovým vzduchovým filtrom pre prácu v špinavých podmienkach. Hmotnosť pohonnej jednotky je len 5,4 kg

Ohybný hriadeľ:

Pripojenie k pohonnej jednotke je veľmi jednoduché bez nástrojov. Dĺžka tohto hriadeľa je 5 m a hmotnosť 7 kg. Je vyrobený z oceľovej sieťoviny pre zaistenie dlhej životnosti. 

Vibračná hlavica:

Vibračná hlavica AX 58 má priemer 58 mm. Hlavica je vyrobená z kvalitnej kalenej ocele vďaka ktorej vydrží veľké mechanické nárazy. Ložiská v hlavici sú uložené v kalených púzdrach. Hlavica je naplnená mazivom, ktoré vydrží celú životnosť hlavice. Double stop systém zabraňuje vstupu nečistôt do hlavice a tým zabraňuje znečisteniu maziva a zadretiu ložísk. 

 

Balenie obsahuje pohonnú jednotku DINGO, ohybný hriadeľ s dĺžkou 5 m a vibračnú hlavicu s priemerom 58 mm.

Súbory na stiahnutie

Informácie o technických charakteristikách, dodávke, krajine výroby, a vzhľade tovaru slúžia len na informačné účely a sú založené na najnovších informáciách dostupných v čase uverejnenia.

Customer Reviews

Write A Review

Menu