Set OPTIMAL - Ponorný vibrátor ENAR Backpack

Set ponorného vibrátora Enar - benzínová pohonná jednotka Backpack, ohybný hriadeľ TDX 3 m, vibračná hlavica AX 40 (40 mm). Za zvýhodnenú cenu. Palivo: benzín; Motor: Honda GX35 4st; Výkon: 1,6 k; Zhutnenie: 17 m3
  • Hmotnosť: 14,20 kg
Availability: In Stock
1 181,84 € s DPH 1 270,80 € s DPH
984,87 € bez DPH

Popis setu OPTIMAL ponorného vibrátora ENAR Backpack:

Pohonná jednotka:

Benzínová pohonná jednotka Enar Backpack predstavuje profesionálny, ľahko prenosný pohon pre ponorné vibrátory. Jej výhodou oproti elektrickým jednotkám je prevádzka bez káblov. Backpack má tvar batoha a nosí sa na chrbte a teda nebude Vás obmedzovať pri pohybe na pracovisku. Silný a kvalitný 4-taktný benzínový motor Honda GX35 4st zabezpečuje dostatok výkonu (1,6 koňa) a až 10000 ot./min. pre profesionálne nasadenie. Táto sada dokáže zhutniť až 17 m3 betónu za hodinu. Objem palivovej nádrže je 0,7 litra. Štartovanie motora je manuálne. Odolná rúrková konštrukcia na ktorej je pripevnený motor zabezpečuje pevnosť a Vašu ochranu pri práci. Široké a vystlané nastaviteľné ramenné popruhy spolu s chrbtovou oporou zlepšujú ergonómiu a znižujú únavu.

 

Ohybný hriadeľ:

Ohybný hriadeľ TDX je nevyhnutnou súčasťou ponorných vibratorov. Je odolný voči nečistotám a pôsobeniu olejov. Pripojenie hriadeľa k pohonnej jednotke je veľmi jednoduché pomocou rýchlospojky. Dĺžka hriadeľa je 3 m a má hmotnosť 5 kg. Je vyrobený z oceľovej sieťoviny pre zaistenie odolnosti a dlhej životnosti.

 

Vibračná hlavica:

Vibračná hlavica AX 40 má priemer 40 mm. Hlavica je vyrobená z kvalitnej kalenej ocele, vďaka ktorej vydrží veľké mechanické nárazy. Ložiská v hlavici sú uložené v kalených púzdrach. Hlavica je naplnená mazivom, ktoré vydrží celú životnosť hlavice. Double stop ochrana zabraňuje vstupu nečistôt do hlavice a tým zabraňuje znečisteniu maziva a zadretiu ložísk.


Balenie obsahuje pohonnú jednotku ENAR BACKPACK, ohybný hriadeľ s dĺžkou 3 m a vibračnú hlavicu s priemerom 40 mm.

 

Technické parametre:

Motor

4-taktný Honda GX35 4st
Objem motora 35,8 ccm
Palivo bezolovnatý benzín
Max. výkon 1,6 k
Zhutnenie 17 m3/hod
Dĺžka hriadeľa 3 m
Priemer hlavice 40 mm
Dĺžka hlavice 335 mm
Celková hmotnosť 14,2 kg

Súbory na stiahnutie

Informácie o technických charakteristikách, dodávke, krajine výroby, a vzhľade tovaru slúžia len na informačné účely a sú založené na najnovších informáciách dostupných v čase uverejnenia.

Customer Reviews

Write A Review

Menu