Ponorný vibrátor ENAR i-SPYDER B 230V-70 s meničom napätia

Vibrátor s meničom napätia pre zhutňovanie betónu, balenie obsahuje: menič napätia, ohybný hriadeľ 5 m, vibračná hlavica 68 mm. Hmotnosť 22 kg. Zhutnenie až do 40 m3/hod.
  • Dostupnosť: skladom
  • Hmotnosť: 22 kg
  • Obj.číslo: 288127
Availability: In Stock
1 692 € s DPH
1 410 € bez DPH

Ponorný vibrátor ENAR i-SPYDER B 230V-70 s meničom napätia:

ENAR i-SPYDER B 230V-70 je vysokofrekvenčný ponorný vibrátor so zabudovaným meničom napätia určený pre zhutňovanie betónu. Hlavné telo meniča odolá náročným podmienkam na stavbe vďaka konštrukcii z hliníkového materiálu a certifikácii IP 67 (konštrukcia je odolná proti vlhkosti, dažďu a prachu). Prepínač je taktiež odolný voči vniknutiu vlhkosti. Menič je bezúdržbový, čím Vám ušetrí ďalšie náklady. Vibračná hlavica a hlavná skrinka meniča sú vyhotovené s väčšou tvrdosťou a odolnosťou proti opotrebeniu. Menič má ochranu voči kolísaniu napätia, preťaženiu (prúdovému), skratu a prehriatiu. Vďaka svojej hmotnosti a dlhému napájaciemu káblu má široké uplatnenie v rôznorodých stavebných podmienkach. Hlučnosť meniča je menej ako 80 dBA, takže je možné ho použiť aj na miestach s obmedzením hlučnosti.

 

Balenie obsahuje - menič frekvencie i-SPYDER B 230V, ohybný hriadeľ s dĺžkou 5 m, vibračnú hlavicu s priemerom 68 mm a napäťový kábel s dĺžkou 15 m.

 

Je možné objednať variant meniča s tlačidlom a 3-farebnou LED namiesto prepínača.

Technické parametre: 

Výrobca ENAR 
Napätie 230 V ~ 50 Hz
Dĺžka napäťového kábla 15 m
Príkon  1500 W
Dĺžka ohybného hriadeľa 5 m
Priemer vibračnej hlavice  68 mm
Otáčky/vibrácie 12 000 ot./min.
Zhutnenie do 40 m3/hod.
Hmotnosť 22 kg
Dĺžka vibračnej hlavice  337 mm

 

Katalóg (v angličtine):

ENAR i-SPYDER katalog

 

Užívateľská príručka (v angličtine):

ENAR i-SPYDER manual

 

Video:

Súbory na stiahnutie

Informácie o technických charakteristikách, dodávke, krajine výroby, a vzhľade tovaru slúžia len na informačné účely a sú založené na najnovších informáciách dostupných v čase uverejnenia.

Customer Reviews

Write A Review

Menu