Články

outro

Prečo nakupovať hutniacu a vibračnú techniku u nás?

 

Poskytujeme dopravu ZDARMA na všetky produkty v rámci celého Slovenska pri objednávke nad 150,-€ s DPH. Naším zákazníkom už viac ako 10 rokov ponúkame kvalitné a dlhodobo odskúšané technológieOdborne Vám poradíme pri výbere techniky alebo Vám vypracujeme individuálnu ponuku. Ponúkame široký sortiment hutniacej a vibračnej techniky pre stavbárov. Spolupracujeme priamo s výrobcami a preto ponúkame výhodné ceny. Zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis na celý predávaný sortiment. Tvoríme odborné články a videá v spolupráci s výrobcami s rôznymi návodmi, radami a odporúčaniami. U nás môžete nakupovať aj na splátky bez navýšenia. Vieme zabezpečiť rýchle dodanie priamo na stavbu. 

Spoločnosť AZING s.r.o. je postavená na tradičných hodnotách individuálneho prístupu v obchodných vzťahoch. Sme zameraní na prezentáciu produktov formou internetu. Vyhýbame sa nákladným investíciám do kamenných predajní, ktoré by vytvorili tlak na konečnú cenu ponúkaných produktov. Aj keď prevádzkujeme internetové obchody, vždy vítame, keď nás naši zákazníci kontaktujú aj inou formou ako priamou objednávkou. V takýchto prípadoch sme schopní cielene poradiť riešenie, ktoré plnohodnotne pomôže vyriešiť konkrétny problém ku spokojnosti zákazníka.

Spoločnosť AZING s.r.o. je zameraná na rozvoj dlhodobej spolupráce s renomovanými výrobcami stavebnej mechanizácie. Ponúkané produkty musia spĺňať podmienku použitia v záťaži INDUSTRIAL a byť plne CERTIFIKOVANÉ v oblasti, v ktorej budú nasadené. Pre každú ponúkanú komoditu citlivo zvažujeme novú spoluprácu s výrobcom s ohľadom na konečnú spokojnosť našich zákazníkov. Výsledkom takejto stratégie je spolupráca s firmami ako sú SIMA, BOSCARO, TEA International, ENAR, BATTIPAV, GENERGA, PRAMAC, KAUFMANN, LINO SELLA, RUBI a ďalší.

  

Špecializovaný e-shop pre obkladačov so širokým sortimentomwww.ohrievace.euElektrocentrály a inventory pre stavbárov a domácnostiStavebné miešačky a miešadlá

Menu